אדריכלות בתים 

א. אדריכלים הנו משרד מקצועי ומנוסה אשר פועל בתחומים רבים, זאת לרבות בתחום אדריכלות בתים. משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל שלב לאורכה של הדרך, זאת על מנת שאתם תוכלו לזכות בבית החלומות שלכם, אשר עונה על כל צורך אפשרי ויוצר את התחושה המבוקשת עליכם.

על מה שמה דגש אדריכלות בתים ?

הבית הוא הרי הרבה יותר מחלל עם 4 קירות, תקרה וריצוף אופנתי. הוא זה שאמור לשמש בעבורנו כמקום מפלט מהעולם שבחוץ ולהוות את המקום האידיאלי למנוחה בסופו של יום ארוך, מקום מפגש נינוח עם משפחה וחברים והמקום בו אנו יכולים לבנות חיים שלווים ומאושרים. תחום אדריכלות בתים מבין את נקודה חשובה זו, ועל כן מתמקד בנקודות הבאות בכדי לאפשר את יצירתו של הבית שמתאים לכם בצורה המדויקת מכל:

  • אפיון צרכים – בשלה בראשון על האדריכלים יהיה לאפיין את הצרכים הגשמיים והרוחניים של הלקוח. עליהם יהיה להבין איזו תחושה הוא מעוניין ליצור בביתו החדש ולהתאים את האלמנטים השונים כך שיענו על כל צורך שעשוי להתעורר, גם בעתיד.
  • בחירת סגנון עיצובי – לאחר שיחה מעמיקה עם הלקוח, האדריכל יוכל לאפיין את הסגנון העיצובי המתאים ביותר ולשלב אותו באספקטים שונים ברחבי הבית. הדבר למעשה יעניק ללקוח את המענה המבוקש לצרכים העיצוביים והאסטטיים שלו.
  • מענה פרקטי וחסכוני – חשוב להבין כי עבודתם של אדריכלי בתים אינו מתחיל ונעצר בעיצוב של הבית. עבודתם לוקחת בחשבון גם את הפונקציונליות של המקום, כך שעל מנת להביא לחיסכון אנרגטי, המבנה ייבנה בשילוב של בידוד מתאים בקירות, כך יאפשר להוזיל את עלויות מיזוג האוויר.

אדריכלות בתים

שיתוף פעולה עם הלקוח לכל אורך הדרך

שביעות רצונו המלאה של הלקוח הנה אחת ממטרותיו של משרד א. אדריכלים. את מטרה זו, צוות המשרד המקצועי משיג הודות לנאמנות והקשבה מאלה לצרכיו והעדפותיו של הלקוח. משרדנו ילווה אתכם בכל שלב לאורך הדרך, זאת החל משלבי התכנון ועד לסיום הבנייה. הצוות המקצועי שלנו יוודא כי כל שלב מתבצע בצורה המיטבית ותוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש.

 

השארת תגובה