פרויקט אדריכלות 

משרד א. אדריכלים הממוקם בכרמיאל הירוקה והשלווה, הינו משרד מנוסה בעל וותק של כ- 39 שנים. הוא מנוהל תחת ניצוחה של אלינה אלדר וכולל צוות  אדריכלים, מהנדסי קונסטרוקציה ואנשי פיקוח מנוסים ומקצועיים אשר מחויבים ללקוח בכל שלב במהלכו של פרויקט אדריכלות בו אתם מעוניינים. משרדנו עוסק ללא הרף בבניית התכנית האדריכלית המתאימה ביותר בעבור כל לקוח, זאת תחת התחשבות בצרכיו, בתנאי הסביבה, בדרישות של מוסדות הבטיחות השונים וכמובן במגבלות אשר מטיל נוסח התב”ע והתמודדות איתן.

פרויקט אדריכלות – כך נבטיח את הצלחתו

אין ויכוח על כך כי בשעה שאתם מעוניינים בביצוע מוצלח של פרויקט אדריכלות, יהיה עליכם לעבוד עם החברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום. הרי שחברה אשר מכירה לעומק את חוקי התכנון והבנייה תהיה זו שתוכל למצות אותם ולאפיין את הבניה המותרת על פי חוק באזור בו בחרתם. אך לא כאן נגמרים יתרונותיו של משרד אדריכלים מנוסה.

חלק בלתי נפרד מעבודתו של אדריכל מיומן תכלול גם התייחסות מקיפה לאקלים ולנוף הטבעי אשר נמצא בשטח בו עתיד להיבנות המבנה. על האדריכל יהיה לוודא כי המבנה והקמתו של תגרום לפגיעה בנוף המקומי, זאת תוך ניצול של המראות המרשימים של ההרים, הגבעות והאגמים על מנת לאפשר לכל באי המבנה ליהנות מהנוף הטבעי והירוק של אזור הצפון העשיר.

נקודה חשובה נוספת אליה יש להתייחס על מנת להבטיח את הצלחתו של הפרויקט תהיה התאמת המבנה לאקלים באזור בו יימצא. זאת בבחינת הבידוד התרמי כמו גם ביצוע איטום מקצועי על מנת להגן על המבנה גם מפני גשמים חזקים וסופות.

פרויקט אדריכלות 

התאמה מלאה לצורכי הלקוח

הקסם האמיתי אשר טמון בעבודתו של משרד אדריכלות מצליח כמו א. אדריכלים כולל את התייחסותו המלאה לכל צרכיו של הלקוח, העדפותיו וטעמו האישי. צוות האדריכלים של משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולתת את ידו בעיצוב ותכנון המבנה החדש שלכם. הנכם מוזמנים לפנות אל המשרד ולהגיע לשיחה נעימה על כוס קפה, בה נוכל יחד לאפיין את צרכי המבנה, עיצובו ומטרותיו ולאחר שכלול של הגורמים הללו ניצור את תכנית העבודה המפורטת והמדויקת מכל.

השארת תגובה