תכנון אדריכלי 

עבודתו של משרד א. אדריכלים כוללת את יצירתו של תכנון אדריכלי מפורט אשר נוגע בתחומים רבים. זאת על מנת שבסופו של יום, ייבנה המבנה עליו חלמתם במשך זמן כה רב. צוות המשרד עוסק ללא הרף במציאת הפתרונות העיצובים והפרקטיים אשר יהפכו את המבנה החדש שלכם למרשים ופונקציונלי גם יחד. ניסיון רב שנים בתחום מעניק לנו את היתרון שבתקשורת יעילה ומוצלחת עם הרשויות השונות וקבלת ההיתרים הדרושים לשם תחילת הבנייה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל ולענות על כל שאלה בנושא.

קצת על שלביו השונים של תכנון אדריכלי

בין אם אתם מעוניינים בהקמתו של מרכז מסחרי, בית ספר או כל מבנה ציבורי אחר, הרי שעולה הצורך בפניה אל משרד אדריכלים מנוסה ומקצועי אשר יוכל ליצור תכנון אדריכלי מדויק עליו יתבסס כל הפרויקט. על מנת ליצור את התכנון המדויק ביותר, השלבים הראשונים יכללו פגישה עם הלקוח, חקירה של צרכיו, רצונותיו ומטרותיו. לאחר אפיון זה, ישנו צורך בבדיקה יסודית של האזור, לרבות נוסח התב”ע, בחינה של כיווני הנוף והשמש והגשת בקשות לאישורי בניה נדרשים לוועדות הרלוונטיות.

בעקבות שכלול של כל הגורמים הללו, ניתן יהיה להתחיל ביצירתה של הסקיצה הראשונית של התכנון האדריכלי. התכנון יהווה למעשה תכנית עבודה מפורטת ומסודרת ואותה הלקוח צריך לאשר. חשוב לציין כי יצירתו של התכנון לעיתים עלולה לקחת זמן מה, זאת לאור ההכרח לעמוד בתנאים שונים של מוסדות כמו מכבי האש, ובמקרים של בתי ספר וגני ילדים גם בדרישותיו של משרד החינוך. מקצועיותו של משרד האדריכלים איתם בחרתם לעבוד תבוא לידי ביטוי ביצירתיות ויכולת איתור הפתרונות המקוריים ביותר על מנת לעמוד בדרישות הבטיחות השונות לצד העדפותיו של הלקוח.

תכנון אדריכלי

מה קורה לאחר שיש כבר תכנית מוכנה?

לאחר יצירתו של התכנון המדויק וקבלת האישורים הנדרשים , ניתן יהיה להתחיל בשלב הביצוע. בראש ובראשונה יפורסם מכרז אשר נועד לבחור קבלן ומנהל/מפקח על הפרויקט, אשר יפקח על העבודה ויתנהל באופן שוטף עם הקבלן. משרד א. אדריכלים יעמוד לצדכם בכל שלב ואף יסייע בבחירתם של חומרים שונים ואביזרים משלימים למבנה, כמו הריצוף, הכלים הסניטריים וכיו”ב.

 

 

השארת תגובה