תכנון ובניה 

משרד א. אדריכלים עוסק מזה כמעט ארבעה עשורים בתחום האדריכלות, תכנון ובניה ומעניק את שירותיו המקצועיים למגוון רחב של לקוחות. הנכם מוזמנים להגיע לביקור במשרדנו לכוס קפה ושיחה קולחת בה נוכל להתחיל לתכנן את המבנה אותו אתם מעוניינים להקים.

על תהליך תכנון ובניה בידיהם של האדריכלים

שלבי התכנון ובניה בהם עוסקים משרדי האדריכלים המובילים יכללו לרוב את השלבים הבאים:

  1. מפגש עם הלקוח הכולל בירור הצרכים, הרצונות והחלומות שלו. כך שיהיה ניתן להבין את חזונו של הלקוח בצורה המדויקת ביותר.
  2. יצירתה של סקיצה ראשונית לצד בדיקה מעמיקה של השטח. מטרתו של שלב זה היא בהכנת תכנית עבודה מפורטת וקבלת האישורים הנדרשים לשם תחילת העבודה. זאת לרבות התייחסות לתב”ע ולחוק התכנון והבנייה ומה הוא מאשר לבנייה באזור הנבחר.
  3. עדכונים ושינויים של הסקיצה על פי בקשת הלקוח.
  4. העברת התכנית לבקשה לוועדה מקומית בצירוף כל האישורים הרלוונטיים לשם קבלת היתרי הבנייה הנחוצים.
  5. לאחר אישור הוועדה לתכנית, ניתן יהיה להתחיל לפרסם מרכז עבודה. כך לבחור את הקבלן המתאים ואת מנהל/מפקח העבודה.
  6. תחילת ביצוע העבודה בפועל, זאת בזמן שהמפקח יתמודד עם הקבלן ויוודא כי כלל העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ועל פי לו”ז שנקבע מראש.
  7. בזמן תחילת עבודות הבניה, צוות המשרד ילווה את הלקוח בבחירת חומרים שונים, גוונים לעיצוב הפנים, כלים סניטריים, ריצוף ועוד.
  8. סיום ביצוע כלל העבודות ומסירת המפתח ללקוח.

תכנון ובניה 

האמנות שבאדריכליות

אין ספק כי תחום האדריכלות כיום נחשב בגדר אמנות. זאת לאור העובדה כי אדריכלים רבים מעוניינים להשאיר את חותמם על העולם, זאת הם עושים באמצעות עבודתם האמינה והמקצועית. כך שבין אם אנו מעוניינים לבנות את ביתנו החדש, בית כנסת, גן ילדים או מבנה ציבורי אחר, הרי שיהיה עלינו לפנות אל משרד א. אדריכלים וליהנות מעבודה עם אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחומם אשר יסייעו בהקמת המבנה העונה בצורה מדויקת על הצרכים והדרישות שלכם בו בזמן שמוסיף מבנה מרהיב לנוף המקומי.

השארת תגובה